Ayarlanabilir Parametreli Ürünler

Esneklik için Uzunluk, Açı ve Hava Dağıtım Ayarları

Değişken Debi ve Hava Hızı

Ayarlanabilir Perforasyon

Uygulama Örneği

3 Katman Detayı

Bizim orjinal inovasyonumuz manuel olarak difüzör deliklerinin boyutlarının ve hava debisinin ayarlanmasını sağlar. Aşağıdaki resimler çalışma şeklini tanımlıyor – gerçek difüzör boyutları ve delik dizilimi tamamen proje ihtiyaçlarına göre ayarlanır. Seçilen pozisyon cırt cırt ile korunur.

Dirsek ve Mesafelerde Sahada Esneklik

Ayarlanabilir Uzunluk ve Açı

Ayarlanabilir Uzunluk

kumaş kanal uzunluk ve açı ayarlama

Ayarlanabilir Dirsek Açısı

kumaş kanal dirsek ayarlama

Sekiz ayarlanabilir kemer dairesel difüzör boyunca dikilir. Sekiz kemerin bazılarının veya tümünün ayarlanması (sıkılması veya salınması) ile manuel olarak kanal uzunluğu veya açısı montaj ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.

Hava Dağıtımının Düzenlenmesi

Kapatılabilir Nozullar

Küçük nozullar, nozzulların arkasında yer alan perfore bir kumaş bandı ile kapatılabilir. Bu bant iki kumaş katmanı arasında hareket ederek nozulları kapatır veya açar. İstenen nokta belirlendiğinde bant cırt cırt ile sabitlenir. Yarım açık nozullarda hava üfleme yönü farklılık gösterebilir.

kumaş kanal perforasyon hattı kapatma
kumak kanal perforasyon delik kapatma
Adaptör Kayıdrma İmkanı

Hareketli Adaptör

Yarım veya çeyrek daire kumaş kanal sistemlerinde, düz yüzeyden hava bağlantısı yapılıyorsa, montaj sırasında esneklik sağlaması için bağlantı adaptörü 80 mm hareket edecek şekilde tasarlanabilir. Uygulama ile çizim arasında farklılık olduğunda kolaylık yaratır. Hareketli adaptör istenilen pozisyonda kanala cırt cırt ile sabitlenir.

Basit Ayarlı Deplasmanlı Kumaş Difüzör

Fanus Hava Difüzörü

Deplasmanlı kumaş difüzörümüz endüstriyel alanlarda hava dağıtımı için özel olarak tasarlanmıştır. Üstten kanal bağlantısı ile kullanılır. Havanın altı farklı yönde dağıtımı bağımsız olarak kontrol edilir. Sadece dik pozisyonda kullanılır. Dik kayan kumaşlar ile hava akımı ayarı sağlanır.