Biz Kimiz?

Firma Tanıtım

Hizmetlerimiz

Sizin için neler yapabiliriz?

 1. Konsept Oluşturma

  Kumaş kanal ve difüzörlerle ticari ve endüstriyel alanlarda şartlandırılmış veya şartlandırılmamış hava dağıtımı için çözüm üretemeyeceği bir proje nerdeyse yok! Biz de sizi alıştığınız yollardan saptıyor, yeni keşiflere taşıyoruz. Hemen hayallerinizi bize tanımlayın, biz de size özel konseptimizi yaratalım!

 2. Proje Tasarımı

  Kumaş kanal ve difüzörlerle bir sistemin konsept aşamasından teknik detaylarla çözümlenmesi hassas ve detaylı bir çalışma gerektiriyor. Kanal içi hava hızları dikkate alınarak kanallar doğru boyutlandırılmalı, hijyen ve yangın direnci talepleri, ısıtma, soğutma veya özel uygulamalara göre kumaş tipleri belirlenmeli, iç mekan özelliklerine en uygun montaj sistemi seçilmeli, hava dağıtımının hem hava hızı olarak, hem hava sıcaklığı olarak iç mekana isteklere uygun dağıtımı için uygun sistem hesaplanmalı ve simüle edilmeli, ses kriterleri göz önüne alınarak ses seviyeleri kontrol edilmeli, sistem çizimleri projeye işlenmeli ve eksiksiz oluşturulan sistem hatasız bütçelendirilmelidir.

  Ancak 23 yıllık tecrübemiz ile geliştirdiğimiz ve sürekli yenilemeye devam ettiğimiz AirTailor programımız sayesinde biz her zaman size en detaylı çalışmayı 24 saat içerisinde hazırlıyoruz!

 3. Üretim & Teslimat

  Onaylanan projelerinizin eksiksiz ve hızlı bir şekilde üretilmesi için Çekya fabrikamıza yönlendiriyor, size onay aşamasında belirttiğimiz teslim tarihlerini her zaman olduğu gibi aksatmamak için en süratli taşıma yöntemlerini kullanıyoruz. Ürünlerinizi Türkiye içerisinde talep ettiğiniz her adrese teslim ediyoruz.

 4. Uygulama Desteği

  Mükemmel tasarlanan bir sistem, eğer doğru bir uygulama ile monte edilmezse, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu farkındalık ile biz, teslim ettiğimiz tüm sistemlerin montajını yapacak ekiplere detaylı görsel ve animasyon destekli montaj eğitim desteği sağlıyor, gururla ürettiğimiz ürünlerin kusursuz çalıştığını görmek istiyoruz.

  Montaj ekibi olmayan müşterilerimize, kendi bünyemizde verdiğimiz eğitimlerle yetkilendirdiğimiz montaj/servis ekipleri ile destek sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Yüksek kalite malzeme ve ileri teknoloji üretim tekniklerimiz ile kesintisiz yaratan Ar-Ge ekibimizin ortaya çıkardığı, mühendislik ile mimarlığı birleştiren kumaş kanal ve difüzör sistemlerinin gelişimini ve artan bilinirliğini, sistemin kullanıcısına sağlayacağı avantajları göz önünde bulundurarak sürekli kılmak.

Amcımız; hava dağıtımı için size fonksiyonel, şık ve kaliteli ürünlerle yaratıcı çözümler sunmak; alışkanlıklarınızı değiştirecek sistem alternatiflerimiz ve eksiksiz teknik desteğimiz ile hayatınızı kolaylaştırmak; kumaş kanallarımızın esnekliğini sizin hayal gücünüzle birleştirerek her alanda mimarinin bir parçası olmak.

2018Yılında
70Ülkede
6942Yeni Proje
1026000M2 Kumaş
Geriye baktığımızda

Prihoda’nın Kilometre Taşları

2017

Amerika ve Asya pazarındaki genişlemeyi desteklemek için Meksika ve Çin’de 2 üretim alanı daha kurduk ve ilk siparişlerimizi teslim ettik.

2016

SquAireTex ve Prihoda Art’ı pazara sunduk.

2015

Üretim amaçlı dördüncü binamızı satın aldık.

2014

İhracatta 65 ülkeye ulaştık.

2013

Depo alanı için üçüncü binamızı satın aldık.

2010

Ürünlerimizin bakımı için kendi çamaşırhanemizi kurduk.

2009

Üretim için ikinci binamızı satın aldık.

2004

Lazer mikroperforasyonu pazara sunduk.

2000

Üretim için ilk binamızı satın aldık.

1995

2 terzi ve 3 dikiş makinesi ile üretime başladık.

1994

Prihoda s.r.o. kuruldu.

Şahitlerimiz

Hakkımızda Ne Diyorlar?