Depolarda Kumaş Kanal Sistemi

11 Aralık 2018

Depolarda Kumaş Kanal Sistemi

Endüstriyel depolarda kumaş kanal sistemlerinin şartlandırma ve havalandırma için kullanımı, geleneksel metal sistemlere kıyasla yatırımcısına önemli avantajlar sağlıyor.

Kumaş kanallar düşük ağırlıkları ile ilk yatırımda montaj sürelerini kısaltırken, kullanım sırasında bina statik yüklerine rahat bir nefes aldırır.

Homojen hava dağıtımı ve yoğuşmaya imkan tanımayan geçirgen yüzeyinin yanı sıra 25 metreye kadar yüksekliklerden üfleme sağlayan kumaş nozullar ile esnek çözümler sunar.

Rijit metal kanallardan farklı olarak formunu hava basıncı ile alan kumaş kanallar, raf hareketleri, forklift veya malzeme darbelerinde zarar görmez.

UL ve EN standartlarında sınıflandırılmış sertifikalı kumaşlar yangın anında alev taşımaya karşı dirençlidir, duman çıkarmaz, damlama yapmaz. 10 yıl garantili kumaş kanal sistemlerimizin ortalama ömrü 20 yıldır.

Fermuarlarla birbirlerine bağlanan kanal parçaları, taleplerdeki değişime göre basitçe yenilenebilir. Değişim sırasında yapılacak işçilik için raf hareketine ihtiyaç duymaz.

Kumaş kanallar, depolanan ürünlerin hijyen talebine göre istenen sıklıkta yıkanabilir. Gümüş katkılı kumaşlar antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Kumaş kanallar, depo alanlarında hava dağıtımı için en doğru çözümdür.